To jest nowy tytuł

Ahoj,

Czarny piątek, czyli z angielska black Friday, to czas gdy niby wszystko jest tak super korzystnie i tanio. Tak więc ludzie, z natury wierzący swym bliźnim, ruszają tłumnie do sklepów na promocje. I kupują te telefony, telewizory i inne zmywarki. Co prawda, później czasem okazuje się, że super promo wcale nie była taka korzystna, bo wcześniej ceny zwiększono.

Choć być może to tylko czarnopiątkowe czarnowidztwo. Jest początek tygodnia – bądźmy dobrej myśli! By zwiększyć Twoją wiarę w ludzi, jako prosty chłopak obiecuję zachować się normalnie. Robię to co mówię, że zrobię. I nie ograniczam się tylko do jednego piątku. Tak więc w tym przypadku deklaruję, że jeśli zarezerwujesz jacht teraz, będzie taniej niż normalnie. Tygodniowe czartery, które zaklepiesz do połowy stycznia, dokładnie do środy 15.01.2020, będą 20 procent tańsze. Dzięki podjęciu decyzji już teraz, możesz skorzystać i rezerwując większe jachty oszczędzisz ponad tysiąc złotych. Nawet rezerwując te mniejsze jachty jak np. Antila 24.4 możesz zyskać 500 zł!

Bulldozer on worksite

Podsumowując więc, czarny piątek czarnym piątkiem, ale racja musi być po naszej stronie J. Jeśli więc robisz już żeglarskie plany na sezon 2020, to odezwij się do mnie w sprawie korzystnego czarteru jachtów na Mazurach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *