Najlepszy Nowy Dealer Rolniczy CAT w 2019 roku

BMPL Caterpillar wyróżnił „Najlepszego Nowego Dealera Rolniczego CAT” w roku 2019. Tytuł przypadł firmie Agrotech Tomasz Szponar  z Obszy na Lubelszczyźnie

Piotr Kruk, BMPL Caterpillar (Koordynator Sieci Dealerów):
Z firmą prowadzoną przez braci Tomasza i Daniela Szponar w m. Obsza na Lubelszczyźnie rozpoczęliśmy współpracę od połowy tego roku, od wystawy rolniczej w Sitnie pod Zamościem. Tam po raz pierwszy zaprezentowaliśmy ładowarki teleskopowe CAT w towarzystwie ciągników STEYR. Od razu po serii szkoleń początkowych wykazali się ogromnym zaangażowaniem i zanotowali rekordową dynamikę sprzedaży ładowarek CAT w 2019 roku – a działamy wspólnie przecież niecałe pół roku! Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, jak firma Agrotech szybko doszła do pełnej efektywności w sprzedaży nowego dla nich produktu. Z drugiej strony, nie powinno nas to tak dziwić –  wiedząc jakie kapitalne wyniki osiągają w zakresie ciągników STEYR, których są Autoryzowanym Dealerem.
Podsumowując firmę Agrotech T.Szponar – ich podejście do prowadzenia biznesu, solidność traktowania rolników i profesjonalny zespół – to czynniki dzięki którym marka CAT jest kapitalnie reprezentowana przez firmę Agrotech z Obszy.

Daniel Szponar (Dyrektor Handlowy Agrotech Obsza)
Z firmą BM CAT Polska przyszło nam rozpocząć współpracę dość nieoczekiwanie, gdzie to Oni pierwsi zapukali do naszych drzwi, a dokładniej Pan Piotr Kruk od rozwoju sieci w Polsce.  Do tej pory nie mieliśmy w swoim portfolio ładowarek teleskopowych, więc naturalne było rozszerzenie oferty o ten produkt, szczególnie z firmą CAT której nie trzeba nikomu przedstawiać – gdyż jest to jeden z najbardziej znanych i wiodących producentów na Rynku Światowym.
Nasza współpraca zaczęła się bardzo szybko od zakupu pierwszych ładowarek oraz ich sprzedaży do pierwszych Klientów. Mało tego, zostaliśmy wyróżnieni jako najlepszy nowy dealer 2019 roku, więc współpraca nasza idzie ku dobremu i myślę że zarówno my jak i firma BM CAT Polska może być zadowolona z nowo powołanego dealera w Polsce.
Działamy na terenie Lubelszczyzny i podkarpacia. Serdecznie zapraszamy rolników nie tylko po traktory STYER i ładowarki CAT, ale również pozostały sprzęt rolniczy bo w naszej siedzibie w Obszy posiadamy również bardzo dobrze wyposażony sklep ogólnorolniczy i techniczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *